17 Kasım 2018 Cumartesi

Atatürk’ün İzlerini Yaşatıyoruz


Onu anlatmak için hiç bir şey yetmez ama…Bugün hayatta olan hemen hemen hiç kimse şahsen tanımadığı halde, pek çoğumuzun sevgi ve saygı duyduğu ülkemizin kurucusu, Kurtuluş Savaşı Kahramanı Atatürk’ten bahsedeceğiz. “Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.” diyen Ulu Önder, sanki bugün sevenleri tarafından tutkuyla yaşatılan özlemi tarif etmiş. Ata’mızın en önemli hedeflerinden biri “muasır medeniyetler seviyesine çıkmak” hiç şüphe yok ki çok çalışarak, çok üreterek, birbirimize sımsıkı kenetlenerek, ilime, bilime ve toplumumuzun değerlerine önem verip geliştirerek gerçekleşecektir. Ulus olarak, birey olarak Atatürk’ü anlamak, onu yaşatmak, onun ilkelerini ve değerlerini daha da ileri taşımak, bu değerleri gelecek kuşaklara aktarmak ve sahip çıkmalarını sağlamak en önemli hedeflerimiz arasındadır.
Biz bu konuda elimizden geldiğince Atatürk’ün izlerini taşıyan, Atatürk resim baskılı ürünler üreterek bu alanda katkı sağlamaya çalışıyoruz. Üzerinde Atatürk resmi baskılı bir kahve fincanı, Atatürk resimli bir tişört, Atatürk imzası taşıyan bir taş magnet ya da kapağında Atatürk görseli olan bir defter bizim ürünlerimiz arasında yer alıyor. Atatürk’ün fikirlerine sımsıkı sarılırken, Atatürk’ün görsel izlerini ürünlerimizin üzerine büyük bir onur ve gururla taşıyoruz. Bizim ürünlerimiz içinde yer almasa dahi Atatürk ile ilgili farklı ürün, farklı görsel çalışmalarını da kullanıcılardan gelen taleplere göre hazırlıyoruz.

Kişiye özel ürün ve hediyelik eşyaların satışını gerçekleştiren bumudurbudur.com’da, Atatürk Resim baskılı ürünler kategorisinde birbirinden farklı görsellerle hazırlanmış pek çok ürünü bir arada bulmanız mümkün. Ürünlere göz atmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme