23 Eylül 2017 Cumartesi

Taş Magnet Bayilik


Bumudurbudur.com, bir süredir internet sitesi üzerinden satışlarını yapmakta olduğu taş magnetlerin toptan satışlarına da başladı. Özellikle nikah, nişan, söz, kına hediyesi olarak kullanılan bu ürünlerin, sıcak satış noktalarında da tüketicisiyle buluşmasını öngörerek düşünülen sistemde, bumudurbudur.com tarafından hazırlanan taş magnet satış standı üzerinde teşhir edilen ürünlerin siparişlerini hemen verebilmek mümkün. Taş magnet bayiliği konusunda bilgi almak ve taş magnet bayisi olmak üzere başvurmak için sitenin bumudurbudur.com iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak bumudurbudur.com’a mail atmanız yeterlidir. Başvurunuzun ardından site tarafından sizinle irtibat kurulacak ve değerlendirme gerçekleştirilecektir.

TAŞ MAGNET NEDİR ?

Taş Magnetler; nikah, nişan, söz, yeni doğan, doğum günü, kına gecesi gibi kutlamalarda davet sahiplerinin mutlu günlerini sevdikleriyle paylaşmak için tercih ettikleri hediyelerin en başında geliyor. Bumudurbudur.com taş üzerine baskı konusunda satışlara başladığı günden bu yana hizmet veriyor. Bu sezon taş magnet konusunda çeşitliliğini arttıran site; farklı ebatlarda, değişik şekillerde ve birbirinden farklı taş çeşitlerini kullanarak taş magnet konusunda takipçilerine sunduğu seçenekleri oldukça zenginleştirdi.

Bumudurbudur.com; taş magnetlerde en çok tercih edilen ölçüler olan 5x5 cm, 4,5x6 cm, 5x8 cm taşlarla yaptığı üretimlerin yanı sıra, 5x5 cm daire, 5x5 cm altıgen, 3,5x3,5 cm altıgen, 2,3x2,3 cm kare ölçü ve farklı şekilli taş magnetlerin üretimini de gerçekleştiriyor. Ayrıca 5x5 cm ölçülerinde birbirinden farklı 8 renk üzerinden mermer magnet üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Siyah mermer magnet, roze mermer magnet, bordo mermer magnet belli başlı ve en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer alıyor.

Bumudurbudur.com, satılan tüm ürünlerin üzerine yapılan baskıları kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Taş magnet baskılarında, için en iyi ve en canlı sonuçları veren Mimaki UV Dijital baskı makinesini kullanıyor. Son kullanıcılar taş magnet siparişlerini 50 adet ve katları şeklinde http://www.bumudurbudur.com/tas-magnet-cesitleri adresinden direkt olarak kendileri verebiliyorar. Son kullanıcılar siparişlerini verirken sadece bumudurbudur.com bünyesinde bulunan tasarım modülünü kullanarak, taş üzerine yapmak istedikleri baskıların tasarımlarını kendileri diledikleri gibi hazırlayabiliyorlar.

Bumudurbudur tarafından verilen çok özel hizmetlerden biri de karitakür baskılı taş magnet. Bu günlerde pek çok kişi tarafından sık sık tercih edilen bu özellikle, hazırlatmak istediğiniz taş magnetin üzerine isteğinize göre karikatürünüz çiziliyor ve mesajınızla birlikte taş magnetin üzerine basılıyor. Hem kalıcı hem de esprili bir hediye vermek isteyenlerin ilk tercihi kişiye özel karikatürlü taş magnet.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder