7 Ağustos 2017 Pazartesi

İster 1 Adet İster 1000 Adet Dijital Baskı

UV Dijital Baskı tekniğinin en önemli özelliği, baskı yapılırken aynı zamanda UV ışınlarıyla kurutma da gerçekleştiği için basılan iş hemen kullanılabilirUV Dijital baskı tekniği ile pek çok farklı yüzey üzerine baskı yapılabilir. UV baskı yapılabilen yüzeyler arasında plastik, ahşap, metal, akrilik, cam belli başlı ve en çok uygulama yapılan malzemeler arasındadır. UV Dijital Baskı tekniğinde baskı kalıbı hazırlama, poza kalıbı hazırlama ya da benzeri bir baskı öncesi hazırlık olmadığı için ister 1 adet ister 1000 adet aynı işten baskı yaptırmanız mümkündür. Tabii ki doğal olarak baskı adediniz arttıkça birim fiyatlar düşecektir.

Piyasada pek çok amaca hizmet eden farklı menşei ve farklı markalarda UV baskı makinesi kullanılmaktadır. İşletmemiz Japon Mimaki markalı UV baskı makinesi kullanmakta olup, üzerinde yer alan 8 renk kartuşu, 4 baskı kafası ile 1440 dpi'a kadar çözünürlükte en hassas resimleri dahi orijinaline çok yakın olacak şekilde basabilmektedir.


Kar Yapım'da basılan belli başlı UV dijital baskılı ürünler
özel baskılı telefon kapakları, 
doğal taş üzeri baskı, 
defter-ajanda kapakları üzerine dijital baskılar, 
powerbank üzeri dijital baskılar, 
kupa baskıları, 
özel baskılı çakmaklar, 
isme özel kalemler, 
flash disk baskıları, 
isme özel muhtelif ürün basıları,
özel baskılı duvar saati,
kişiye özel magnetler'dir.

Baskı malzemesi ve baskı alanı uygun ise, dışarıdan gelen ürünlerin üzerine de dijital baskı yapılabilmektedir.

Kar Yapım'da ayrıca sıcak transfer yöntemi olarak ta bilinen sublimasyon baskı teknikleri de uygulanmaktadır. Sublimasyon baskı ile özel resimli kupa baskıları, özel desenli t-shirt baskıları da yapılabilmektedir. 

Kar Yapım Çekmeköy - Merkez Mahallesinde'dir ve kendi bölgesinde yer alan müşterilerine hızlı hizmet vermek için yakın çevresine baskılı ürün dağıtımını kendi bünyesinde yapmakta, sipariş edilen baskılı işleri en hızlı şekilde tamamlayarak müşterilerine teslim etmektedir.

Kar Yapım'ın ana faaliyet konusu e-ticaret işi olup, kendi bünyesinde yer alan sanakapakolsun.com, bumudurbudur.com ve cocovers.com sitelerinden ağırlıklı olarak özel baskılı telefon kapakları olmak üzere muhtelif baskılı işlerin satışını tüm Türkiye çapında gerçekleştirmektedir. Kar Yapım'da satılmakta olan ürünlerin siparişlerini bu siteler aracılığıyla vermeniz de mümkündür. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder