7 Ağustos 2017 Pazartesi

Firma Logosu Baskılı Stres Çarkı


Çok değil, şunun şurası bir kaç ay öncesine kadar çoluk-çocuk, kadın-erkek herkesin elindeydi stres çarkları... 7'den yetmişe herkes çeviriyor, en uzun süre ya da en hızlı döneni aranıyor, hakkında videolar paylaşımlar yapılıyordu. Her taraf yer gök stres çarkı olmuş, benzin istasyonlarında dahi satılıyordu. Bir kaç ay önceki kadar popüler olmasa da stres çarkları halen satılıyor. Sokaktaki vatandaşın bu kadar ilgi göstermesi nedeniyle doğal olarak stres çarklarına firmalar da çok ilgi gösterdiler. Bazı firmalar müşterilerine, bazı okullar öğrencilerine özel günlerde stres çarkı hediye etti ki bu hediyeyi alan herkes çok mutlu oldu. Stres çarkı bu kadar popülaritesi olan bir ürün olunca doğal olarak herkes çok rağbet gösterdi.

Biz de bu ürünün çok rağbet edildiği dönemde kişiye özel hediyelik eşyaların satıldığı www.bumudurbudur.com sitemizde, stres çarkı satışlarına başladık. Sadece son kullanıcılra değil, firma logosu baskılı olarak firmalar için de bol bol stres çarkı baskısı yaparak satışını yaptık. Bu konuda çözüm ortağımız Install İletişim ile birlikte, özellikle büyük kurumsal müşterilerin firma logolu stres çarkı taleplerini karşıladık.

Siz de müşterileriniz için farklı, sıra dışı bir hediye arıyorsanız, aslında çok basitçe ulaşabileceğiniz hediyelere kolayca ulaşabilirsiniz. 

Farklı hediyelik eşya alternatifleri ve sıra dışı öneriler için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Kar Yapım İletişim için tıklayın.

Kişiye özel stres çarklarını sadece 1 adet dahi satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bumudurbudur.com'da yer alan stres çarkı bölümünden kişiye özel resimli stres çarkı tasarlayıp satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme