16 Temmuz 2017 Pazar

Good Year Amblem Baskılı Jabra KulaklıklarKulaklık deyince aklımıza gelen en kaliteli markalardan biri hiç şüphe yok ki JABRA. Danimarkalı GN Group'a ait markalardan biri olan Jabra global ölçekte pek çok ülkede satılıyor. Ülkemizde de özellikle bluetooth kulaklık seçenekleri, bluetooth ses sistemleri, sporcular için ürettiği özel kulaklık seçenekleri ile bir taraftan seçkin bir kitleye ürün satışı yaparken diğer taraftan internet dahil pek çok satış noktasında da kolaylıkla erişilebilen ürünler sunuyor. 


Önde gelen otomobil lastik üreticisi Good Year'ın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği özel bir etkinlik için tercih ettiği hediye Jabra kulaklık oldu. Bluetooth özellikli Jabra kulaklıkların üzerine basılması istenen Good Year logolarının baskılarını Kar Yapım gerçekleştirdi. Özel kalıplarla yapılan baskılar, ürünün üzerinde en uygun şekilde basılması ve çok abartılı bir şekilde büyük olmaması önemliydi. Buna da dikkat edilerek tam istenilen noktaya ve tam istenilen büyüklükte baskılar yapıldı.

Kar Yapım olarak, kendi e-ticaret sitelerimiz olan sanakapakolsun.com, bumudurbudur.com ve cocovers.com üzerinden gerçekleştirdiğimiz perakende ve toptan satışların yanı sıra toptan promosyon ve toptan baskı işlerini de gerçekleştiriyoruz. Özellikle kişiye özel hediye olarak tercih edilen pek çok ürünün satışını yapıyoruz. Diğer taraftan sadece baskı işlerini de gerçekleştiriyoruz. Satışını yaptığınız ürünlerin üzerine dilediğiniz gibi ürün, logo ya da dilediğiniz görselin baskısını yapabiliyoruz.

Baskılarımızı, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, EU standartlarına uygun Japon Mimaki UV dijital baskı makinelerinde gerçekleştiriyoruz.


Bizimle hemen irtibata geçerek sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme