4 Temmuz 2017 Salı

Hediyelik Taş Magnet Toptan Baskı


Taş magnetler en popüler ürünlerin başında geliyor. Pek çok insan, özel günlerinde kutlama amaçlı olarak ve o günü sevdikleriyle kalıcı bir hediyeyle paylaşmak için taş magnet seçeneğini kullanıyor. Örneğin doğum günü, nişan, söz, nikah, kına ya da yeni doğan bebekler için taş magnetler sıklıkla yapılıp dağıtılan hediyeler. Eskiden ulaşılması ve yaptırılması çok zor olan bu işler artık o kadar basit ve hızlıca ulaşabiliyorsunuz ki, internetten bir tıkla bütün işi çözmeniz mümkün.

Kişiye özel hediyelikler satan internet sitemiz bumudurbudur.com'da satışını yaptığımız ve en çok satan 2 tip taş magnetimiz var. Birisi 5x5 cm diğeri ise 5x8 cm ebatlarında. Taş magnet imalatını kendi bünyemizde yaptığımız için, siparişiniz ister 1 adet olsun ister 1000 adet olsun mümkün olan en uygun fiyatlarla ürünü satın alabiliyorsunuz.


En son hazırladığımız taş magnetler, Eski Datça'da bu sene hizmete giren ve hediyelik eşya satışı yapan butik bir hediyelik eşya mağazası olan Orion oldu. Eski Datça'yı yansıtan birbirinden farklı görsellerle oluşturduğumuz hediyelik taş magnetlerden koleksiyon, meraklılarıyla buluşmak üzere Orion vitrinlerinde yerini aldı. 

Eski Datça'ya yolunuz düşerse Orion'a uğramayı unutmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme