2 Temmuz 2017 Pazar

Firmalara Özel Telefon Kapakları Toptan Baskı

 

Firmalara özel olarak hazırladığımız çalışmalardan biri de markaya ya da firmaya özel telefon kapakları. Türkiye'de bulunan ve önde gelen teknoloji firmalarından biri olan MERCK GROUP için hazırladığımız telefon kapakları da bu konudaki en son örneklerden biri. 

Merck Group, 1998 yılından beri 200'ün üzerinde çalışanıyla, Merck İlaç Ecza ve Kimya Tic. A.Ş adıyla sağlık hizmetleri ve yaşam bilimleri birimlerinde, ilaç ve kimya alanlarında faaliyet gösteriyor. Firmanın genel merkezi İstanbul’da bulunuyor.

Başarılı performansı ve istikrarlı büyümesiyle Merck Group'un ilaç bölümü, 2012 yılından itibaren  Ortadoğu, Afrika, Türkiye, Orta Asya, Rusya ve Kafkaslar’dan oluşan Intercontinental Bölge (ITC) merkezi İstanbul olmuştur.

Merck, kökleri 1668’e kadar giden Almanya Darmstadt merkezli bir firma. Şirketin ayrıca Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de faaliyetleri bulunmakta olup, EMD (Emanuel Merck Darmstadt) adıyla bilinmektedir.Merck Group, bu sene İstanbul’da gerçekleştirdiği özel bir etkinlikte tüm bölgelerden bir araya getirdiği çalışanlarına yeni ürünlerinin tanıtımını yapıp yıllık hedeflerini belirlerken, hem ürünlerinin tanıtımı hem de tüm çalışanları için farklı bir hediye olarak firmaya özel çeşitli renklerde hazırlattığı telefon kapaklarını tüm çalışanlarına dağıttı. Beğeni toplayan ve iki parti halinde adetli olarak hazırlanan kapaklar hem çalışanlar hem de firma yöneticileri tarafından beğeni topladı.

Merck yetkilileri telefon kapaklarının siparişini vermeden önce ürünlerin nasıl olacağını, renklerinin tam istedikleri gibi olup olmayacağı konusunda tereddüt yaşadıkları için her renkten birer numune hazırlanıp onay alındıktan sonra kapakların seri üretimi gerçekleştirildi.Kar Yapım olarak, sipariş aldığımız tüm toplu işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için, seri üretim öncesi mutlaka numune hazırlayıp firma onayını aldıktan sonra seri üretime geçiyoruz.

Merck Group sipariş öncesinde firmamız tarafından internet satış portali olarak işletilen www.sanakapakolsun.com sitesinden model ve örnek baskı çalışmalarına ulaşmış ve siparişini bu şekilde vermiştir. Sanakapakolsun.com’da 300’ün üzerinde farklı telefon modeli için kişiye özel telefon kılıfı hazırlanmaktadır. Gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlar için irtibat kurabilirsiniz.
Hafta içi mesai saatleri içinde Kar Yapım whatsapp hattımız 0533 063 83 03 ya da web sitemizd yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme