12 Mayıs 2017 Cuma

Taşıma Dünyası Gazetesi Özel Hediye Çalışması


Taşımacılık sektöründe yayıncı bir kuruluş olarak faaliyette bulunan Taşıma Dünyası gazetesinin promosyon çalışmalarını bumudurbudur.com gerçekleştirdi. Özellikle sene içinde yayınlanan en önemli haberler doğal taş üzerine basılarak ilgili firmalara hediye edildi. Son derece farklı ve özgün bir çalışma olan kişiye özel doğal taş baskılarla, haberler ölümsüzleştirildi. Gene Taşıma Dünyası tarafından promosyon çalışması olarak yaptırılan not defterleri ve kalemler de bumudurbudur.com tarafından hazırlandı.


Taşıma Dünyası Hakkında:

Taşıma Dünyası gazetesi; taşımacılık sektöründe en güncel haberleri; hem haftalık gazete, hem de tasimadunyasi.com internet sitesinde haber yaparak, taşımacılık sektörüne büyük bir hizmet veriyor.  Sektörde yer alan tüm firmalarla ilgili haberleri takip eden yayında; sektödeki gelişmeler, filo teslimatları, yeni çıkan araçlar, sektörle ilgili mevzuatlar, araştırmalar, projeler, çalışanlar gibi pek çok konuda haberler yer alıyor. Taşıma Dünyası; sektörde bire bir çalışan firmalarla irtibatta olduğu gibi, bu firmalara hizmet veren, tedarikçilik yapan, sektöre özel üretim yapan firmalarla da yakın işbirliği içinde çalışıyor.


Sektörü yakından takip etmesi ve sektörle ilgili tüm haberleri atlamadan ve zamanında yapması sebebiyle de Taşıma Dünyası sektörün sesi olarak hem çok okunan hem de çok sevilem bir yayın olarak ön plana çıkıyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder