9 Ekim 2016 Pazar

Turkcell Sponsorluğunda Sanakapakolsun Tarafından Hazırlanan Kapaklarla Genç Başarı Şirketi Ramona Ödül KazandıTurkcell sponsorluğunda, Sanakapakolsun tarafından üretilen kapaklarla geliştirdikleri proje sayesinde ödül kazanan genç başarı şirketi Ramona.

Hazırladıkları proje işleriyle kadına uygulanan her türlü şiddete karşı çıkan Genç Başarı şirketi Ramona, uygulamalarıyla yılın şirketi seçilip, ülkemizi yurt dışında da temsil etmeye hak kazandı. Beşiktaş Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından 2015 kasım’da kurulan şirket, en yüksek puanı alarak “2016 Yılın Şirketi” ödülünü kazandı. Kadına uygulanan şiddete karşı özel temalı telefon kapaklarıyla çalışmalarını yürüten şirket, Temmuz ayında İsviçre’de gerçekleşecek “Avrupa Yılın Şirketi” yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından uygulanan ve MetLife, Citi, Monsanto vakıfları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteklediği 3X Şirket Programı'nın final bölümünde Yılın Şirketi Yarışması'nda Lise öğrencilerinin kurduğu “Genç Başarı Şirketleri” çalışma ve uygulamalarını sergiledi. Sunum ve değerlendirmelerin ardından; 2016 Yılın Şirketi ödülü, kadına şiddetle mücadele temalı özel tasarım telefon kapaklarıyla, Beşiktaş Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından oluştrulan ‘Ramona Genç Başarı Şirketi’nin oldu. Tamamı lise çğrencileri tarafından oluşturulan ve işletilen “Genç Başarı Şirketleri” 28 Mayıs 2015 günü TORIUM Alışveriş Merkezi'nde “Genç Başarı Ticaret Fuarı” ve “Genç Başarı Yılın Şirketi Yarışması”nda ürün ve hizmetlerini sergiledi, uygulamalarını anlattı.Lise öğrencilerine erken yaşlarda iş fikirleri oluşturma, iş plan ve stratejileri hazırlama, şirket kurma ve işletme tecrübeleri yaşatmayı amaçlayan ve öğrencilerin tecrübe ederek öğrenme, kişisel becerilerini geliştirme, takım çalışması geliştirme, finansal tecrübe, beşeri ilişkiler, kriz yönetme, problem çözme gibi konularda erken yaşlarda gelişmelerini hedefleyen 3X Şirket Programına, final ayağı olan Ticaret Fuarı'nda, toplam 68 okuldan katılan 85 Genç Başarı Şirketini temsilen 550 öğrenci katıldı. En İyi Satış/Pazarlama, İnovatif Ürün, En İyi Stant ve genel klasmanlarında En İyi Şirket ödülünü kazanabilmek için yarıştılar.Ramona Genç Başarı Şirketi’nin, projesinde kullandığı özel temalı telefon kılıfları, Kar Yapım Ltd. Şti. tarafından üretildi. İnternette sanakapakolsun.com sitesi üzerinden, Sanakapakolsun markasıyla kişiye özel telefon kılıflarının üretim ve satışını yapan şirketin tüm ürünleri için telefon kılıfları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell tarafından üretim sponsorluğu yapılan telefon kılıflarıyla birlikte Turkcell Müzik kartları da ücretsiz olarak hediye edildi.

Bizleri gururlandıran Ramona Genç Başarı şirketine, önümüzdeki günlerde İsviçre’de katılacağı uluslararası yarışmada da başarılar diliyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder