31 Ekim 2016 Pazartesi

Sanakapakolsun, Kulaklık Hediyeli Kişiye Özel Kapak Kampanyası Düzenliyor


Sanakapakolsun.com, Kasım ayında yepyeni bir kampanyaya başlıyor. Kasım sonuna kadar sürecek olan kampanyada, www.sanakapakolsun.comsitesinden 3 adet kişiye özel telefon kılıfı alan herkese 1 adet kulaklık hediye edilecek. Universal özelliğe sahip kulaklıklar, tüm telefon modelleriyle uyumlu çalışabiliyor. Üzerinde mikrofon da olan kulaklıklarla telefonla konuşmak ve müzik dinlemek mümkün.

Kulaklık hediyeli kampanyadan faydalanabilmek için, kişiye özel kapaklardan 3 adet satın almanız yeterli. 3 adet kişiye özel kılıf, kulaklık hediyesiyle birlikte kargo dahil 64,90 TL. 3 farklı model kapak ve farklı resim baskılı alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için, sanakapakolsun.com sitesinden 3 kapak satın almanız yeterli. Kişiye özel kapakları, sanakapakolsun.com web sitesinde bulunan KENDİN TASARLA modülünü kullanarak kendiniz tasarlayabilir, satın almak istediğiniz kapakları kendinize ait görsel ve şekillerle dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Sanakapakolsun.com tarafından hazırlanan kişiye özel kapaklar, kraft kutularda ve vakum korumalı olarak size gönderilir. Sipariş esnasında belirttiğiniz taktirde, kapaklar hediye paketlerine de konulmaktadır.

Kulaklık  hediyeli kişiye özel kapak kampanyası, stoklarla sınırlı olup Kasım sonuna kadar geçerlidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme