8 Ekim 2016 Cumartesi

iPhone 7 Kılıfları Toptan Satış

 iphone 7 ve iphone 7 plus toptan kapak satışı


Kar Yapım iştiraklerinden biri olan cocovers.com, tüm iphone modelleri için üretimini gerçekleştirdiği desenli kapaklar ve gene tüm iphone modelleri için satışını sürdürmekte olduğu kırılmaz camların toptan satışına başladı.

iPhone serisi telefonlar için özel tasarım desenli kapaklar üreten Cocovers.com, tüm baskı, kutulama ve sevkiyat faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Kendi sitesinden gerçekleştirdiği satışların yanı sıra, N11.com’da da mağazası bulunan site, aynı ürünleri N11’de de tüketicilere sunmaktadır. Tek tip kapak modeli üzerine yoğunlaşan site, iphone 5/5S, iphone 6/6S, i iphone 6/6S Plus, iphone 7 ve iphone 7 Plus modelleri için, 4 tarafı yumuşak silikon ve 4 yandan koruma sağlayan, arkası sert şeffaf plastik kapakların sırt yüzeyine özgün desenlerden oluşan farklı koleksiyonların baskısını gerçekleştirerek satmaktadır. Son dönemde git gide daha da popüler olan bu tip kapakların tüketimi her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Cocovers.com, sadece iPhone modelleri için özel olarak üretilen desenli kapakların toptan satışlarına da başlamıştır. Toptan satış şartlarını öğrenmek, cocovers.com ürünlerinin bayiliği için başvuruda bulunmak için tek yapmanız gereken, cocovers.com sitesinde yer alan iletişim bölümündeki forma, kendi iletişim bilgilerinizi de bırakarak mesaj bırakmanız olacaktır. Özellikle bu günlerde lansmanı gerçekleşen iphone7 kılıf toptan satışı, iphone 7 Plus kılıf toptan satışı için başvuru yaptığınız taktirde, sadece iphone 7 serisi için özel olarak üretilen çok özel desenlerle hazırlanan cocovers kapaklarını çok uygun şartlarla ve çok hızlı bir şekilde almanız mümkün olacaktır.

Cocovers.com; kılıf toptan satışlarının yanı sıra, iphone 5/5S kırılmaz cam toptan satış, iphone 6/6S kırılmaz cam toptan satış, iphone 6/6S Plus kırılmaz cam toptan satış, iphone 7 kırılmaz cam toptan satış, iphone 7 Plus kırılmaz cam toptan satışlarını da gerçekleştirmektedir. Cihazın ekranını tam olarak kaplayarak, çok iyi koruma sağlayan kırılmaz ekran camlarının toplu siparişlerini de cocovers.com’dan verebilirsiniz.

Kılıflar; seçtiğiniz desen ve sipariş adedinize göre, size özel üretilmekte olup, stoktan teslim olacak şekilde hazırlanmaktadır. Kutulu ya da kutusuz satış seçenekleri mevcuttur. İletişim bölümünde yer alan formu doldurup bayilik başvurusu yaptığınız taktirde, size özel fiyatlar üzerinden sipariş vermeye hemen başlayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder