13 Mayıs 2016 Cuma

Kişiye Özel Karikatür Baskılı Ürünler Bumudurbudur.com'da

 Kişiye Özel Karikatür

Kişiye özel hediyelik eşyalar konusunda aktif sitemiz www.bumudurbudur.com artık yepyeni bir alanda daha hizmet vermeye başladı... Kişiye özel karikatür... İstediğiniz ürünün üzerine, istediğiniz fotoğrafınızı karikatürize ettirip artık bastırabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken, bumudurbudur.com sitesinde yer alan, kişiye özel karikatür baskılı ürünler kategorisini ziyaret ederek, ilgilendiğiniz ürünü seçmen ve siteye resminizi ulaştırmak. Gönderdiğiniz her bir çizim, bu işe yıllarını vermiş profesyonel Karikatürist Abdülkadir Demirhindi tarafından tek tek elde çizilip renklendirilmektedir. Demirhindi tarafından hazırlanan karikatürler, yüksek çözünürlükte taranarak, direkt olarak ürünlerin üzerine basılır ve size gönderilir.


Ya da, gene bumudurbudur.com sitesinde hemen her ürün detay ve kendin tasarla sayfasında bulunan, "Fotoğrafınız karikatürize edilsin mi ?" sekmesini Evet diye cevaplayarak, satın aldığınız kişiye özel ürün üzerine basılmasını istediğiniz size özel resminizin karikatürize edilmesini sağlayabilirsiniz.

Siz de sevdikleriniz için farklı, eğlenceli, onların yüzünde gülümseme yaratacak bir hediye arıyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret edin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme