30 Kasım 2015 Pazartesi

Kişiye Özel Hediyelik Eşya Satış Sitesi bumudurbudur.com

Kar Yapım, kişiye özel telefon kılıflarının baskısı ile başlayan www.sanakapakolsun.com sitesinin ardından, şimdi de kişiye özel hediyelik eşya satışı konusunda faaliyet gösteren bumudurbudur.com alışveriş sitesini tüketici ile buluşturdu. Eylül ayından bu yana faaliyette olan sitede, özellikle kişiye özel olarak satışa sunulan pek çok ürün bulunuyor. Belli başlı ürünler arasında; kişiye özel defter, kişiye özel magnet, kişiye özel kupa, kişiye özel powerbank, kişiye özel yapboz, kişiye özel bardak altı sayılabilir.Almak istediğiniz ürüne karar verdikten sonra, site bünyesinde bulunan KENDİN TASARLA modülünü kullanarak, ürün üzerine bastırmak istediğiniz resimleri, yazıları ya da diğer şekil ve amblemleri ürün baskı alanı üzerine kendiniz ekleyebiliyor, büyüklüklerini, açısını, rengini tamamen kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz, tasarım modülünden hiç çıkmadan, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan istediğiniz fotoğrafları tasarımlarınıza direkt olarak kendiniz ekleyebiliyorsunuz. 

Hediye alma amacınıza göre sistem size HEDİYE KATEGORİLERİ de sunuyor. Örneğin sevgiliniz için hediye bakıyorsanız farklı bir grup ürün sunarken, arkadaşınız için bir hediye bakıyorsanız daha farklı bir grup ürünü size hızlı bir şekilde sunan bir yapı bulunuyor sistemde.

Türkiye'nin her tarafına gönderim bulunuyor. Tüm ürünler stoktan hemen teslim şeklinde hazırlanıyor. Benzer ya da aynı ürünleri Kar Yapım Ltd. Şti. bünyesinde toptan almak ve toptan olarak sipariş vermekte mümkün.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder