14 Haziran 2015 Pazar

Yeni Model Kişiye Özel Telefon Kılıfları SanaKapakOlsun


Cep telefon pazarını yakın takip eden sanakapakolsun.com; 7 yeni modelin daha kişiye özel telefon kılıflarının satışına başladı. Meizu Mx4 ve Meizu Mx4 Pro, Huawei P8, Samsung Galaxy J1, Sony Xperia E4, Sony Xperia E4 G, One Plus One modelleri için de artık kişiye özel telefon kılıfı yapabilirsiniz. Sadece sanakapakolsun.com’da bulunan pek çok modelin arasına yeni katılan bu modellerle birlikte toplam 160 farklı model için telefon kılıfı tasarlayıp sipariş edebilmek artık mümkün.

Kişiye özel telefon kılıflarınızı, sanakapakolsun.com sitesinde yer alan KENDİN TASARLA modülünü kullanarak kendinis tasarlayabiliyorsunuz. Telefon kılıfınızın üzerine dilediğiniz resim, yazı ya da şekli ekleyebiliyor, istediğiniz gibi yerleştirebiliyor büyütüp küçültebiliyorsunuz.  Bugünlerde devam etmekte olan “ÇOK AL AZ ÖDE” kampanyası ile indirimli fiyatlardan sipariş vermeniz de mümkün. Yani 1 adet kişiye özel telefon kılıfı aldığınızda ödemeniz gereken kargo dahil 44,90 TL’lik fiyat, 2 adet kişiye özel telefon kılıfı için kargo dahil 70 TL, 3 adet kişiye özel telefon kılıfı için kargo dahil 90 TL oluyor.


Meizu MX4 kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak, Meizu Mx4 Pro kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak, Huawei P8 kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak, Sony Xperia E4 kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak, Sony Xperia E4 G kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak, Samsung J1 kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak, One Plus One kişiye özel telefon kılıfı tasarlamak için, sanakapakolsun.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme