9 Mart 2015 Pazartesi

Promosyon Powerbank Baskıları


Telefonunuzu çok kullanıyorsanız, doğal olarak şarjı da çabuk bitiyordur. Evde, ofiste, arabada birer şarj aleti bulundurmanız şart ya da şarjınızı da sürekli yanınızda taşımanız... Bugünlerde, yanımızda rahatlıkla taşıyabildiğimiz powerbanklar adeta cankurtaran gibi imdadımıza yetişiyor. Yeterince güçlü bir powerbankınız varsa, telefonunuzu uzun uzun kullanmanıza olanak tanır. 

Özellikle son bir yıldır en çok tercih edilen promosyon malzemelernin başında powerbanklar geliyor. Alman Spada powerbank 'lar, 7800 mAH gücünde ve cihazınızı sorunsuz bir şekilde şarj etmenizi sağlıyor. 1A ve 2A gücünde iki adet çıkışı olan bu powerbank ile yüksek kapasiteli cihazları şarj etmek te mümkün. Özel ambalajı içinde şarj kablosuyla birlikte veriliyor. Her iki tarafına da baskı yapılabiliyor. Dilediğiniz görseli; ister logo, ister ürün resmi olsun dilediğiniz kalitede basmak mümkün. 

İstediğiniz adette, dilerseniz kişiye özel hediye olarak verebileceğiniz bu ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kar Yapım İletişim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme