12 Mart 2015 Perşembe

Promosyon Telefon Kapakları


Promosyon deyince aklınıza hemen kalem, çakmak, ajanda, şapka v.s. bu işle ilgili klasikleşmiş ürünler mi geliyor ? Bugünlerde promosyon dünyasına yeni bir ürün katıldı. Size de haber verelim istedik. Telefon kapakları... 

Elimizden düşmeyen, adeta bir parçamız haline gelen cep telefonlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz değil mi ? Aman da başına bir şey gelmesin diye koruyup sarmalıyor, kılıfını kapağını, ekran jelatinini eksik etmiyoruz ya, işte bunu fark eden bazı firmalar, telefon kapaklarının çok faydalı ve herkesin kullanmak isteyeceği bir promosyon olduğunu keşfetti. Bunun farkına varan ve bahar dönemi için klasik promosyonların dışına çıkan bir firma da Antalya Migros Alışveriş Merkezi oldu. En popüler, en çok satan modeller için, herkesin rahatlıkla telefonuna takabileceği kılıflar üzerine, hem bölgesel güzelliklerin yer aldığı hem de kendi reklamlarının yer aldığı bir görsel çalışma ile promosyon telefon kapaklarını hazırlattılar. 

www.sanakapakolsun.com internet sitesi ile kişiye özel telefon kılıfları konusunda oldukça tecrübeli olan Kar Yapım sizler için de en doğru ve şık çözümleri sunabilir. Detaylı bilgi için Kar Yapım İletişim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder